• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Музична сторінка

Музична сторінка

/Files/images/kolektiv_zakladu/Ошкало .jpg.jpgМузичний керівник:

Ошкало Людмила Семенівна

Методичне об’єднання Ошкало Л.С.Свята
За кадром конкурсу "Срібний дзвоник Конотопа"За кадром конкурсу "Срібний дзвоник Конотопа" І тур

Музичний сайт

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

/Files/images/muzichna_stornka/7578.jpeg

1. Раній прояв музичних здібностей говорить про необхідність починати музичний розвиток дитини як умога раніше. Якщо не закласти з самого початку міцний фундамент, то марно намагатися побудувати міцний будинок: навіть якщо воно буде красиво зовні, воно все одно розвалиться на шматки від сильного вітру і землетрусу », - вважають педагоги. Втрачена можливість формування інтелекту, творчих, музичних здібностей дитини, буде непоправною.

Читати >>>

Що таке музичність

/Files/images/gurtki/charvn_golosi/242.jpegГлінка, Чайковський, Моцарт, Бетховен ... Знамениті, відомі кожному імена. Хто обрав їм шлях геніїв? Хто визначив славу музикантів-композиторів? Природа? Батьки? Педагоги?
Може бути, професійні якості передаються з генами? Може бути, син вченого, подорослішавши, стане вченим, а син письменника - письменником? Можна нерідко чути: «Мабуть, моя малюк пішов у батька, у нього зовсім немає музичного слуху»! Досить поширена формула визначення відсутності здібностей у сина чи дочки.

Читати >>>

ЩО ТАКЕ СПІВАТИ ЧИСТО?

Музиканти-педагоги при оцінці співу дітей використовують термін «чистота інтонування». Кажуть, наприклад, інтонація у дитини не чиста, чи «чистота інтонування залишає бажати кращого». Що це означає?
Чисто інтонувати або «чисто» співати - це значить, співати без фальші, не фальшивити під час співу.
/Files/images/muzichna_stornka/5_2_2.gifКоли ви граєте на якомусь інструменті і одночасно співаєте, треба слухати себе і стежити за тим, щоб звук інструмента і голос зливалися. Доводиться свідомо керувати своїм голосом і пристосовувати його до звучання інструмента. Якщо з інструмента витягується високий звук, потрібно постаратися зробити свій голос тоненьким (наприклад, як у мишеняти) і послухати, дістався він до високого звуку інструмента, з'єднався з ним в узгодженому звучанні. Якщо на інструменті зіграли низький звук, потрібно зробити навпаки, опустити голос, нехай він буде більш «товстим», низьким.

Читати >>>

Кiлькiсть переглядiв: 963

Коментарi